SynPay - Sber Ykassa Robokassa (8.x-1.49) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Currency
is: Gjaldmiðill

en: Quantity
is: Magn

en: Date
is: Dagsetning

en: Settings
is: Stillingar

en: Price
is: Verð

en: Close
is: Loka

en: Empty
is: Tóm

en: Product
is: Vara

en: Sales
is: Sölur

en: Order total
is: Heildarupphæð
