SynPay - Sber Ykassa Robokassa (8.x-1.49) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Currency
ru: Валюта

en: Quantity
ru: Количество

en: Date
ru: Дата

en: Settings
ru: Настройки

en: Price
ru: Цена

en: Close
ru: Закрыть

en: Empty
ru: Пусто

en: Product
ru: Товар

en: Return
ru: Возврат

en: Yandex
ru: Яндекс

en: Sales
ru: Продажи

en: Order total
ru: Общая сумма заказа

en: Order number
ru: Номер заказа

en: Robokassa
ru: Робокасса
