SynPay - Sber Ykassa Robokassa (8.x-1.49) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Currency
tr: Para birimi

en: Quantity
tr: Miktar

en: Date
tr: Tarih

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Price
tr: Fiyat

en: Close
tr: Kapat

en: Empty
tr: Boş

en: Product
tr: Ürün

en: Return
tr: Geri dön

en: Order total
tr: Sipariş toplamı

en: Order number
tr: Sipariş numarası
