SynPay - Sber Ykassa Robokassa (8.x-1.51) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Quantity
th: จำนวน

en: Date
th: วันที่

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Price
th: ราคา

en: Close
th: ปิด

en: Order total
th: รวมทั้งหมด
