SynPay - Sber Ykassa Robokassa (8.x-1.52) - en to ms translation catalogue (5 entries)

en: Date
ms: Tarikh

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Close
ms: Tutup

en: Empty
ms: Kosong

en: Product
ms: Produk
