SynPay - Sber Ykassa Robokassa (8.x-1.52) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Currency
pl: Waluta

en: Quantity
pl: Ilość

en: Date
pl: Data

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Price
pl: Cena

en: Close
pl: Zamknij

en: Empty
pl: Pusty

en: Product
pl: Produkt

en: Sales
pl: Obroty

en: Order total
pl: Łączna wartość zamówienia

en: Order number
pl: Numer zamówienia
