Server and Db metrics (8.x-1.1) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Daily
sv: Dagligen

en: Weekly
sv: Veckovis

en: Settings
sv: Inställningar

en: Total
sv: Totalt

en: Not found
sv: Hittades ej

en: Your message has been sent.
sv: Ditt meddelande har skickats.

en: E-mail from address
sv: Adress för utgående e-post

en: About
sv: Om

en: The e-mail address that all e-mails will be from.
sv: E-postadressen som all e-post skall vara från.

en: Dashboard
sv: Översiktspanel
