Server and Db metrics (8.x-1.2) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Daily
eo: Ĉiutage

en: Weekly
eo: Ĉiusemajne

en: Settings
eo: Agordoj

en: Your message has been sent.
eo: Via mesaĝo estas sendita.

en: Dashboard
eo: Instrumentejo
