Server and Db metrics (8.x-1.2) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Body
it: Corpo

en: Enabled
it: Attivato

en: Daily
it: Giornalmente

en: Weekly
it: Settimanalmente

en: Settings
it: Impostazioni

en: Total
it: Totale

en: Not found
it: Non trovato

en: Your message has been sent.
it: Il messaggio è stato inviato.

en: E-mail from address
it: Indirizzo e-mail del mittente

en: About
it: Informazioni

en: Table name
it: Nome della tabella

en: Table size
it: Dimensioni della tabella

en: List of tables in the database
it: Elenco di tutte le tabelle del database
