Server and Db metrics (8.x-1.3) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Daily
cs: Denně

en: Weekly
cs: Týdně

en: Settings
cs: Nastavení

en: Total
cs: Celkem

en: Not found
cs: Nenalezeno

en: About
cs: Popis

en: Dashboard
cs: Ovládací panel
