Server and Db metrics (8.x-1.3) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
pt: Ativado

en: Daily
pt: Diariamente

en: Weekly
pt: Semanalmente

en: Settings
pt: Definições

en: Not found
pt: Não encontrado

en: Memory Limit
pt: Limite de Memória

en: About
pt: Sobre

en: Dashboard
pt: Painel de controlo
