Syslog Watcher (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (21 entries)

en: Type
cs: Typ

en: Administration
cs: Administrace

en: Date
cs: Datum

en: Message
cs: Zpráva

en: No log messages available.
cs: Nejsou k dispozici žádné zprávy v logu.

en: Link
cs: Odkaz

en: User
cs: Uživatel

en: Separator
cs: Oddělovač

en: Line
cs: Řádek

en: Details
cs: Detaily

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Default options
cs: Výchozí nastavení

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: Apply
cs: Použít

en: More information
cs: Více informací

en: Pager
cs: Stránkovač

en: About
cs: Popis

en: IP address
cs: IP adresa

en: Uses
cs: Použití

en: View events that have recently been logged.
cs: Zobrazit nejnovější záznamy událostí.

en: Referer
cs: Odkazující stránka
