Syslog Watcher (8.x-1.1) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Administration
gu: સંચાલન

en: Date
gu: તારીખ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Link
gu: કડી

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Separator
gu: વિભાજક

en: Line
gu: લીટી

en: Details
gu: વિગતો

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: More information
gu: વધુ મહિતી

en: About
gu: વિશે

en: IP address
gu: IP સરનામું

en: Uses
gu: ઉપયોગો
