Syslog Watcher (8.x-1.2) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: Value
he: ערך

en: Type
he: סוג

en: Administration
he: ניהול

en: Date
he: תאריך

en: Message
he: הודעה

en: No log messages available.
he: לא קיימות הודעות יומן.

en: Link
he: קישור

en: User
he: משתמש

en: Separator
he: מפריד

en: Line
he: שורה

en: Details
he: פרטים

en: Configuration
he: הגדרות

en: Default options
he: אפשרויות ברירת מחדל

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Apply
he: החל

en: More information
he: מידע נוסף

en: Pager
he: דפדוף

en: About
he: אודות

en: IP address
he: כתובת IP

en: Uses
he: שימושים

en: View events that have recently been logged.
he: צפיה באירועים שתועדו לאחרונה
