Syslog Watcher (8.x-1.2) - en to ro translation catalogue (21 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: Type
ro: Tip

en: Administration
ro: Administrare

en: Date
ro: Data

en: Message
ro: Mesaj

en: No log messages available.
ro: Nu este disponibil niciun mesaj log.

en: Link
ro: Legătură

en: User
ro: Utilizator

en: Line
ro: Linie

en: Details
ro: Detalii

en: Configuration
ro: Configurație

en: Default options
ro: Opţiuni implicite

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: Apply
ro: Aplică

en: More information
ro: Mai multe informaţii

en: Pager
ro: Paginator

en: About
ro: Despre

en: IP address
ro: Adresă IP

en: Uses
ro: Foloseşte

en: View events that have recently been logged.
ro: Vizualizați evenimentele care au fost înregistrate recent.

en: Referer
ro: Sursa
