Syslog Watcher (8.x-1.3) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Type
pl: Typ

en: Administration
pl: Administracja

en: Date
pl: Data

en: Message
pl: Wiadomość

en: No log messages available.
pl: Brak wiadomości w dzienniku.

en: Link
pl: Odnośnik

en: User
pl: Użytkownik

en: Line
pl: Linia

en: Details
pl: Szczegóły

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Default options
pl: Domyślne opcje

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Apply
pl: Zastosuj

en: More information
pl: Więcej informacji

en: Pager
pl: Stronicowanie

en: About
pl: O stronie

en: IP address
pl: Adres IP

en: Uses
pl: Używa

en: View events that have recently been logged.
pl: Zobacz ostatnio logowane wydarzenia.

en: Referer
pl: Odwołujący
