System Events (1.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Type
bg: Тип

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: Label
bg: Заглавие

en: Created
bg: Създадено

en: Expired
bg: Изтекли
