System Events (1.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Type
eo: Tipo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Edit
eo: Redaktu

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita
