System Events (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Type
hu: Típus

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Label
hu: Címke

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: Expired
hu: Lejárt
