System Events (1.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Type
mr: प्रकार

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Edit
mr: संपादन

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन
