System Events (1.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Type
oc: Tipe

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Edit
oc: Modificar

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Created
oc: Creat(ada)
