System Events (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Label
pl: Etykieta

en: Created
pl: Utworzono

en: Expired
pl: Przedawnione

en: Max Age
pl: Maksymalny wiek
