System Events (1.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Type
te: రకం

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Edit
te: మార్చు

en: Label
te: లేబుల్

en: Created
te: సృష్టితం
