System Events (1.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Type
vi: Kiểu

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Edit
vi: Sửa

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Expired
vi: Hết hạn
