System Events (1.0.0-alpha2) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Type
am: ዓይነት

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Edit
am: አርትእ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ
