System Events (1.0.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Type
ast: Triba

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Edit
ast: Editar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Created
ast: Fechu
