System Events (1.0.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Type
eu: Mota

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Edit
eu: Editatu

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua
