System Events (1.0.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Edit
fr: Modifier

en: Label
fr: Libellé

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Created
fr: Créé

en: Expired
fr: Expiré

en: Time Interval
fr: Intervalle de temps
