System Events (1.0.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Label
gu: શિર્ષક
