System Events (1.0.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Type
hi: प्रकार

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Label
hi: लेबल

en: ID
hi: आईडी

en: Created
hi: निर्मित
