System Events (1.0.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Type
hy: Տեսակ

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Created
hy: Ստեղծվել է
