System Events (1.0.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Type
ka: ტიპი

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Label
ka: სათაური

en: Created
ka: შექმნილია
