System Events (1.0.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Type
kk: Тип

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Label
kk: Атауы

en: Created
kk: Құрылған
