System Events (1.0.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Type
mn: Төрөл

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Created
mn: Үүссэн
