System Events (1.0.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Edit
sv: Redigera

en: Label
sv: Etikett

en: Created
sv: Skapad
