System Events (1.0.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Type
tr: Tip

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Edit
tr: Düzenle

en: Label
tr: Etiket

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Expired
tr: Süresi dolmuş
