System Events (1.0.0-alpha3) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན
