System Events (1.0.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Type
fa: نوع

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Edit
fa: ویرایش

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: شناسه

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Expired
fa: منقضی شده
