System Events (1.0.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Created
lt: Sukurta

en: Expired
lt: Pasibaigė galiojimas
