System Events (1.0.0-alpha3) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Type
pt: Tipo

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Edit
pt: Editar

en: Label
pt: Rótulo

en: Created
pt: Criado

en: Expired
pt: Expirado
