System Events (1.0.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Type
ro: Tip

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Edit
ro: Editați

en: Label
ro: Etichetă

en: Created
ro: Creat

en: Expired
ro: Expirat
