System Events (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Type
az: Növ

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı
