System Events (1.0.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: Label
ca: Etiqueta

en: Created
ca: Creat

en: Expired
ca: Caducat
