System Events (1.0.0-alpha3) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Type
et: Liik

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: Label
et: Nimetus

en: Created
et: Loodud
