System Events (1.0.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Type
fi: Tyyppi

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Label
fi: Tunnus

en: Created
fi: Luotu

en: Expired
fi: Vanhentunut
