System Events (1.0.0-alpha3) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Type
fil: Uri

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Created
fil: Inilikha
