System Events (1.0.0-alpha3) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Type
is: Gerð

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Breyta

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað
