System Events (1.0.0-alpha3) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Type
ja: タイプ

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Edit
ja: 編集

en: Label
ja: ラベル

en: Created
ja: 作成

en: Expired
ja: 期限切れ
