System Events (1.0.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: Label
jv: Judul

en: Created
jv: Digawé
