System Events (1.0.0-alpha3) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Label
km: ស្លាក

en: Created
km: បាន​បង្កើត
